U bent hier: Home / Muziek / Klassiek / Uurrooster

Uurrooster

Ontdek hieronder het uurrooster voor de afdeling Muziek / Klassiek.

Kalender met pin

Algemene Muzikale Vorming jongeren

1ste jaar:

Maandag van 17u tot 18u & Woensdag van 14.30u tot 16u

of dinsdag van 16.15u tot 17.45u & Donderdag van 16.15u tot 17.15u

of maandag van 15.45u tot 16.45u & Donderdag van 15.45u tot 17.15u (In school Poelbos, naast het UZ Jette, deze lessen zijn ook toegankelijk voor leerlingen van buiten school Poelbos - A. De Kimpe)

2de jaar:

Maandag van 16u tot 17u & Woensdag van 13u tot 14.30u

of dinsdag van 17.15u tot 18.45u & Donderdag van 17.15u tot 18.15u

of maandag van 16.45u tot 17.45u & Donderdag van 16.45u tot 18.15u (In school Poelbos, naast het UZ Jette, deze lessen zijn ook toegankelijk voor leerlingen van buiten school Poelbos - A. De Kimpe)

3de jaar:

Maandag van 18u tot 19u & Woensdag van 16u tot 17.30u

4de jaar:

Maandag van 19u tot 20u & Woensdag van 17u tot 18.30u

Algemene Muzikale Vorming tieners & volwassenen

1ste jaar:

Donderdag van 18.30 tot 21u - V. De Witte

2de jaar:

Donderdag van 18.30u tot 21u - A. De Kimpe (opgelet: in GBS Poelbos, naast UZ Jette)

3de jaar:

Maandag van 18.30u tot 21u - A. De Kimpe

Luisterpraktijk:

Donderdag van 19u tot 20u

Muziekgeschiedenis:

Dinsdag van 18u tot 20u

Algemene muziekcultuur (AMC) jongeren

Middelbare graad 1:

Woensdag van 14.30u tot 15.30u

Middelbare graad 2 en 3:

Woensdag van 15.30u tot 16.30u

Algemene muziekcultuur (AMC) volwassenen

Middelbare graad 1, 2 en 3:

Donderdag van 19u tot 21u (de lessen zijn niet wekelijks)

Instrumentles

Orgel Yves Senden Zaterdag
Piano Ruth Stijnen Maandag, woensdag en donderdag
  Veerle Pollet Donderdag
  Toby Sermeus Maandag
  Veronika Iltchenko Dinsdag
Viool Louise Vanbiervliet Maandag
  Aag Dereymaeker Woensdag
Cello Stijn Kuppens Maandag en woensdag
Gitaar Brecht Ameel Woensdag
  Johanna Vanattenhoven Donderdag
  Dries Verhulst Donderdag
Blokfluit Katelijne Lanneau Maandag en woensdag
Saxofoon Peter Cverle Woensdag
Hobo Jan Erauw Donderdag
Klarinet Vicky De Witte Aanwezig op ma, di, woe en do
Trombone
Trompet
Hoorn
Thomas Mellaerts Woensdag
Dwarsfluit Veronique Craps Maandag en zondag
Lessen voor mensen met beperkingen Veronique Craps Maandag en zondag
Slagwerk Dimitri Dumon Woensdag
Zang/Stemvorming Nel Vanhee Maandag