U bent hier: Home / Vrije tijd / Agenda

Agenda

Jette bruist van het leven. Hieronder vindt u een overzicht van de activiteiten voor de komende weken.

Zin om uw activiteit aan de kondigen in deze agenda? Laat het ons weten via dit onlineformulier.

Mei

L M M J V S D
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
             

1.05

Rommelmarkt Wouters

  • Woutersstraat

_______________________________

 

2, 9, 16 &23.05

Vollenbike

  • 14-22u
  • Kardinaal Mercierplein

_______________________________

 

3.05

Concert
Gyula Csikos & Cimbalon Band

  • 20u
  • Ploef !
  • Bonaventurestraat 100

_______________________________

 

4.05

Tablao Flamenco

Yurentz Bermúdez

  • 20u
  • Casa Veronica
  • Capartlaan 13b

_______________________________

 

5.05

Groene Bezemactie

  • 9.30>11.30u

_______________________________

 

5.05

Rommelmarkt Brel

  • Augustijnernonnen-, Loossens-, Delathouwer- & Esseghemstraat

_______________________________

 

5.05

Rommelmarkt Esseghem

  • Esseghemwijk

_______________________________

 

6.05

Klassiek in de Abdij
Toon Fret & Veronika Iltchenko

  • 11u
  • Abdij van Dielegem
  • Tiebackxstraat 14

_______________________________

 

8.05

V-Day

  • 18u
  • Voorplein OLV van Lourdes
  • Woestelaan

_______________________________

 

12.05

Rommelmarkt Tournesols

  • School Champ de Tournesols, Van Bortonnestraat & Kardinaal Mercierplein

_______________________________

 

13.05

Opendeurdag van het Leefmilieu

  • 10>18u
  • Dienst Beplantingen
  • Laarbeeklaan 120

_______________________________

 

13.05

Circusspektakel

Alegoría

  • 13.30 & 15.30u
  • Circustent
  • Jeugdpark

_______________________________

 

13&20.05

Geleid bezoek

'Verbeelding aan de macht'

  • 15u
  • René Magrittemuseum
  • Esseghemstraat 135

_______________________________

 

14.05

Kookworkshop

Lekker vreemd koken

  • 12u
  • GC Essegem
  • Leopold I-straat 329

_______________________________

 

17.05

Kookworkshop

  • 18u
  • CabaJette
  • Leopold I-straat 483

_______________________________

 

17.05

Workshop Flamenco

  • 18-20u
  • Ploef !
  • Bonaventurestraat 100

_______________________________

 

18&19.05

Jam'in Jette

  • Jeugdpark

_______________________________

 

19.05

Concert
Trio in Uno

  • 19u
  • Casa Veronica
  • Capartlaan 13b

_______________________________

 

23.05

Jetse scholencross

  • Jeugdpark

_______________________________

 

25.05

Jette Stream

  • 17-23u
  • Kardinaal Mercierplein

_______________________________

 

25.05

Concert

Iquarù Quintet

  • 20u
  • Casa Veronica
  • Capartlaan 13b

_______________________________

 

26.05

Rommelmarkt Vergeten Hoek

  • Wijk Vergeten Hoek

_______________________________

 

26.05

Restatable!

  • 19u
  • GC Essegem
  • Leopold I-straat 329

_______________________________

 

 

 

27.05

Voenk

  • 13-19u
  • Kardinaal Mercierplein

_______________________________

 

27.05

Recipro'city

  • 14-18u
  • Kardinaal Mercierplein

_______________________________

 

27.05

Kookworkshop

Marokkaanse keuken

  • 14u
  • Rayon Vert
  • Van Huynegemstraat 32

_______________________________

 

27.05

Jazz@ploef!

Safar Republique

  • 16u
  • Ploef !
  • Bonaventurestraat 100

_______________________________

 

30.05

Tattoo your bike

  • 16-19u
  • Kardinaal Mercierplein

_______________________________

 

31.05

Filmvoorstelling
Toni Erdmann

  • 20u
  • GC Essegem
  • Leopold I-straat 329

_______________________________

 

>29.07

Expo Filip Dujardin

Overview

  • Atelier 34zero
  • de Rivierendreef 334

_______________________________