U bent hier: Home / Muziek / Klassiek / Uurrooster 2018-2019

Uurrooster 2018-2019

Ontdek hieronder het uurrooster voor de afdeling Muziek / Klassiek voor schooljaar 2018-2019.

Muzieklab jongeren

1ste jaar (keuze uit)

Maandag van 16u tot 17u & Woensdag van 14u tot 15u (V. De Witte en R. Wybo)

of Dinsdag van 17.15u tot 18.15u& Donderdag van 17.15u tot 18.15u (V. De Witte en R. Wybo)

of Maandag van 15.45u tot 16.45u & Donderdag van 16.45u tot 17.45u (In school Poelbos, naast het UZ Jette, deze lessen zijn ook toegankelijk voor leerlingen van buiten school Poelbos - A. De Kimpe)

of Dinsdag van 15.45u tot 16.45u & Donderdag van 15.45u tot 16.45u (°2009-2010) (In Sint-Pieterscollege, Léon Theodorstraat, deze lessen zijn ook toegankelijk voor leerlingen van buiten Sint-Pieterscollege – R. Stijnen)

of Dinsdag van 16.45u tot 17.45u & Donderdag van 16.45u tot 17.45u (°2007-2008) (In Sint-Pieterscollege, Léon Theodorstraat, deze lessen zijn ook toegankelijk voor leerlingen van buiten Sint-Pieterscollege – R. Stijnen)

2de jaar (keuze uit)

Maandag van 17u tot 18u & Woensdag van 15u tot 16u (V. De Witte en R. Wybo)

of Dinsdag van 16.15u tot 17.15u & Donderdag van 16.15u tot 17.15u (V. De Witte)

of Maandag van 16.45u tot 17.45u & Donderdag van 16.45u tot 17.45u (In school Poelbos, naast het UZ Jette, deze lessen zijn ook toegankelijk voor leerlingen van buiten school Poelbos - A. De Kimpe)

3de jaar (keuze uit)

Woensdag van 16u tot 18u* (R. Wybo)

of Maandag van 17.45u tot 19.45u* (In school Poelbos, naast het UZ Jette, deze lessen zijn ook toegankelijk voor leerlingen van buiten school Poelbos - A. De Kimpe)

4de jaar 

Maandag van 18u tot 20u* (V. De Witte)

*Indien leerlingen meespelen inOrkestJA! kinderorkest olv A. Dereymaecker op woensdag van 14u30 tot 15u30 of meezingen in het Muntkoor olv A. De Kimpe op dinsdag van 17u30 tot 19u (in GC De Zeyp – Ganshoren) dienen zij slechts het eerste uur van deze les te volgen!

Muzieklab Klassiek tieners & volwassenen

1ste jaar

Maandag van 18u30 tot 20u30 – V. De Witte

2de jaar

Donderdag van 18u30 tot 20u30 – A. De Kimpe(opgelet: in school Poelbos, naast UZ Jette)

3de jaar 

Dinsdag van 19u tot 21u - A. De Kimpe(opgelet: in GC De Zeyp, Ganshoren)

Muzikale en culturele vorming (MCV) jongeren

Derde graad 1ste jaar (vroeger M1)

Woensdag van 15.30 tot 16.30u – K. Lanneau

Derde graad 2de en 3de jaar (vroegere M2+M3)

Woensdag van 14.30u tot 15.30u – K. Lanneau

Muzikale en culturele vorming(MCV) volwassenen

Derde graad 1ste, 2de en 3de jaar (vroegere M1+M2+M3):

Donderdag van 19u tot 21u – H. Gielen (de lessen zijn niet wekelijks)

Hedendaagse muziek 

Woensdag van 17.30u tot 18.30u – B. Schollaert

Improvisatie

Woensdag van 18.30u tot 19.30u – B. Schollaert

Zaterdag van 11u tot 12u – Y. Senden

Muziekgeschiedenis

Dinsdag van 18u tot 19u – H. Gielen

Begeleidingspraktijk:

Gitaar: Woensdag – B. Ameel

Orgel en piano: Zaterdag – Y. Senden

 

Instrumentles

Orgel Yves Senden Zaterdag
Piano Ruth Stijnen Maandag, woensdag en donderdag
  Toby Sermeus Maandag en woensdag
  Veronika Iltchenko Dinsdag en donderdag
Viool Louise Vanbiervliet Maandag
  Aag Dereymaeker Maandag en woensdag
Cello Stijn Kuppens Maandag en woensdag
Gitaar Brecht Ameel Woensdag
  Johanna Vanattenhoven Woensdag
Blokfluit Katelijne Lanneau Maandag en woensdag
Saxofoon Peter Cverle Maandag
Hobo Jan Erauw Donderdag
Klarinet Vicky De Witte Dinsdag en donderdag
Trombone
Trompet
Hoorn
Thomas Mellaerts Woensdag
Dwarsfluit Veronique Craps Donderdag
Lessen voor mensen met beperkingen Veronique Craps Dinsdag
Slagwerk Dimitri Dumon Woensdag
Zang/Stemvorming Nel Vanhee Maandag